Friday Senior Soccer - Season 3 - Current Standings (Fixtures)


TeamPldWLDFFFAFADifBPts
1
  • Position assignment between Man City Blue, Interracial FC, Hammers United, Dirty Mike and the Boys, TBFC and Jokers decided via points
Man City Blue75200021147015
Points:
  • Man City Blue vs 0-18- The Dream, 31/07/2015 6:35PM
    • 3 points for Win
  • Abis vs Man City Blue, 07/08/2015 6:30PM
    • 3 points for Win
  • Man City Blue vs Wombats, 21/08/2015 7:00PM
    • 3 points for Win
  • Man City Blue vs Campion Knights, 04/09/2015 7:00PM
    • 3 points for Win
  • Man City Blue vs LMF United, 18/09/2015 7:30PM
    • 3 points for Win
2
  • Position assignment between Man City Blue, Interracial FC, Hammers United, Dirty Mike and the Boys, TBFC and Jokers decided via points
Interracial FC431000107309
Points:
  • Interracial FC vs The Taj, 31/07/2015 7:05PM
    • 3 points for Win
  • Pat Xerri vs Interracial FC, 14/08/2015 7:30PM
    • 3 points for Win
  • LMF United vs Interracial FC, 21/08/2015 7:30PM
    • 3 points for Win
3
  • Position assignment between Man City Blue, Interracial FC, Hammers United, Dirty Mike and the Boys, TBFC and Jokers decided via points
Hammers United514000914-503
Points:
  • LMF United vs Hammers United, 16/10/2015 8:00PM
    • 3 points for Win
4
  • Position assignment between Man City Blue, Interracial FC, Hammers United, Dirty Mike and the Boys, TBFC and Jokers decided via points
Dirty Mike and the Boys11092001635-1902
Points:
  • Da Boys vs Dirty Mike and the Boys, 18/09/2015 8:30PM
    • 1 point for Draw
  • Dirty Mike and the Boys vs Abis, 09/10/2015 8:00PM
    • 1 point for Draw
5
  • Tied on points with TBFC
  • Position assignment between Jokers and TBFC decided via goal difference
Jokers00000000000
6
  • Tied on points with Jokers
  • Position assignment between Jokers and TBFC decided via goal difference
TBFC10100013-200

Results

Friday 31 Jul 2015
6:35PMCourt 3 & 4
Man City Blue
4 - 0
0-18- The Dream
7:00PMCourt 1 & 2
Pat Xerri
1 - 1
Abis

Elimination Final
7:05PMCourt 3 & 4
Interracial FC
3 - 1
The Taj
7:30PMCourt 1 & 2
Wombats
4 - 3
LMF United
8:00PMCourt 1 & 2
Dirty Mike and the Boys
0 - 1
Da Boys

Major Semi Final
8:00PMCourt 3 & 4
Green Machine
2 - 1
Miss Match
Friday 31 July 2015
6:35PM Court 3 & 4
Man City Blue4
0-18- The Dream0
7:00PM Court 1 & 2
Pat Xerri1
Abis1
7:05PM Court 3 & 4
Interracial FC3
The Taj1
7:30PM Court 1 & 2
Wombats4
LMF United3
8:00PM Court 1 & 2
Dirty Mike and the Boys0
Da Boys1
8:00PM Court 3 & 4
Green Machine2
Miss Match1
Friday 07 Aug 2015
6:30PMCourt 1 & 2
Abis
0 - 3
Man City Blue
7:00PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
0 - 4
The Taj

Elimination Final
7:10PMCourt 3 & 4
Miss Match
2 - 1
Interracial FC
7:45PMCourt 1 & 2
TBFC
1 - 3
Green Machine
7:45PMCourt 3 & 4
Wombats
5 - 2
LMF United
8:15PMCourt 1 & 2
Dirty Mike and the Boys
1 - 2
6 Großkreutz's
8:15PMCourt 3 & 4
Da Boys
3 - 2
Pat Xerri
Friday 07 August 2015
6:30PM Court 1 & 2
Abis0
Man City Blue3
7:00PM Court 1 & 2
0-18- The Dream0
The Taj4
7:10PM Court 3 & 4
Miss Match2
Interracial FC1
7:45PM Court 1 & 2
TBFC1
Green Machine3
7:45PM Court 3 & 4
Wombats5
LMF United2
8:15PM Court 1 & 2
Dirty Mike and the Boys1
6 Großkreutz's2
8:15PM Court 3 & 4
Da Boys3
Pat Xerri2
Friday 14 Aug 2015
7:00PMCourt 1 & 2
Wombats
0 - 1
Abis
7:30PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
2 - 1
Da Boys
7:30PMCourt 3 & 4
Pat Xerri
2 - 3
Interracial FC
8:00PMCourt 1 & 2
LMF United
2 - 2
6 Großkreutz's
8:00PMCourt 3 & 4
The Taj
0 - 2
Miss Match
Friday 14 August 2015
7:00PM Court 1 & 2
Wombats0
Abis1
7:30PM Court 1 & 2
0-18- The Dream2
Da Boys1
7:30PM Court 3 & 4
Pat Xerri2
Interracial FC3
8:00PM Court 1 & 2
LMF United2
6 Großkreutz's2
8:00PM Court 3 & 4
The Taj0
Miss Match2
Friday 21 Aug 2015
7:00PMCourt 1 & 2
Man City Blue
4 - 3
Wombats
7:00PMCourt 3 & 4
Dirty Mike and the Boys
1 - 3
The Taj
7:30PMCourt 1 & 2
Da Boys
1 - 2
6 Großkreutz's
7:30PMCourt 3 & 4
LMF United
2 - 3
Interracial FC
8:00PMCourt 1 & 2
Pat Xerri
3 - 4
0-18- The Dream

Grand Final
8:00PMCourt 3 & 4
Green Machine
0 - 1
Miss Match
8:30PMCourt 1 & 2
Abis
4 - 3
Campion Knights
Friday 21 August 2015
7:00PM Court 1 & 2
Man City Blue4
Wombats3
7:00PM Court 3 & 4
Dirty Mike and the Boys1
The Taj3
7:30PM Court 1 & 2
Da Boys1
6 Großkreutz's2
7:30PM Court 3 & 4
LMF United2
Interracial FC3
8:00PM Court 1 & 2
Pat Xerri3
0-18- The Dream4
8:00PM Court 3 & 4
Green Machine0
Miss Match1
8:30PM Court 1 & 2
Abis4
Campion Knights3
Friday 28 Aug 2015
7:00PMCourt 1 & 2
Man City Blue
1 - 2
The Taj
7:00PMCourt 3 & 4
0-18- The Dream
0 - 1
Abis
7:30PMCourt 1 & 2
Pat Xerri
1 - 1
6 Großkreutz's
7:30PMCourt 3 & 4
Miss Match
3 - 1
Dirty Mike and the Boys
8:00PMCourt 1 & 2
Wombats
1 - 2
Campion Knights
8:00PMCourt 3 & 4
Green Machine
5 - 0
LMF United
Friday 28 August 2015
7:00PM Court 1 & 2
Man City Blue1
The Taj2
7:00PM Court 3 & 4
0-18- The Dream0
Abis1
7:30PM Court 1 & 2
Pat Xerri1
6 Großkreutz's1
7:30PM Court 3 & 4
Miss Match3
Dirty Mike and the Boys1
8:00PM Court 1 & 2
Wombats1
Campion Knights2
8:00PM Court 3 & 4
Green Machine5
LMF United0
Friday 04 Sep 2015
7:00PMCourt 1 & 2
The Taj
1 - 1
Pat Xerri
7:00PMCourt 3 & 4
Man City Blue
5 - 2
Campion Knights
7:30PMCourt 1 & 2
LMF United
1 - 5
Da Boys
7:30PMCourt 3 & 4
0-18- The Dream
0 - 1
Green Machine
8:00PMCourt 1 & 2
Wombats
6 - 1
Dirty Mike and the Boys
8:00PMCourt 3 & 4
Miss Match
0 - 0
6 Großkreutz's
Friday 04 September 2015
7:00PM Court 1 & 2
The Taj1
Pat Xerri1
7:00PM Court 3 & 4
Man City Blue5
Campion Knights2
7:30PM Court 1 & 2
LMF United1
Da Boys5
7:30PM Court 3 & 4
0-18- The Dream0
Green Machine1
8:00PM Court 1 & 2
Wombats6
Dirty Mike and the Boys1
8:00PM Court 3 & 4
Miss Match0
6 Großkreutz's0
Friday 11 Sep 2015
7:00PMCourt 3 & 4
Abis
1 - 0
0-18- The Dream
7:30PMCourt 1 & 2
Hakuna Juan Mata
4 - 3
6 Großkreutz's
7:30PMCourt 3 & 4
Green Machine
1 - 1
The Taj
8:00PMCourt 1 & 2
Miss Match
1 - 1
Da Boys
8:00PMCourt 3 & 4
LMF United
3 - 2
Campion Knights
Friday 11 September 2015
7:00PM Court 3 & 4
Abis1
0-18- The Dream0
7:30PM Court 1 & 2
Hakuna Juan Mata4
6 Großkreutz's3
7:30PM Court 3 & 4
Green Machine1
The Taj1
8:00PM Court 1 & 2
Miss Match1
Da Boys1
8:00PM Court 3 & 4
LMF United3
Campion Knights2
Friday 18 Sep 2015
7:30PMCourt 1 & 2
Man City Blue
3 - 2
LMF United
7:30PMCourt 3 & 4
Hammers United
1 - 3
Miss Match
8:00PMCourt 1 & 2
Hakuna Juan Mata
2 - 4
Abis
8:00PMCourt 3 & 4
Campion Knights
2 - 3
The Taj
8:30PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
1 - 2
6 Großkreutz's
8:30PMCourt 3 & 4
Da Boys
4 - 4
Dirty Mike and the Boys
Friday 18 September 2015
7:30PM Court 1 & 2
Man City Blue3
LMF United2
7:30PM Court 3 & 4
Hammers United1
Miss Match3
8:00PM Court 1 & 2
Hakuna Juan Mata2
Abis4
8:00PM Court 3 & 4
Campion Knights2
The Taj3
8:30PM Court 1 & 2
0-18- The Dream1
6 Großkreutz's2
8:30PM Court 3 & 4
Da Boys4
Dirty Mike and the Boys4
Friday 25 Sep 2015
7:00PMCourt 1 & 2
Dirty Mike and the Boys
5 - 6
Hakuna Juan Mata
7:30PMCourt 1 & 2
LMF United
1 - 3
Miss Match
7:30PMCourt 3 & 4
0-18- The Dream
1 - 4
Pat Xerri
8:00PMCourt 1 & 2
Da Boys
0 - 0
The Taj
8:00PMCourt 3 & 4
6 Großkreutz's
1 - 0
Green Machine
8:30PMCourt 1 & 2
Wombats
4 - 1
Campion Knights
Friday 25 September 2015
7:00PM Court 1 & 2
Dirty Mike and the Boys5
Hakuna Juan Mata6
7:30PM Court 1 & 2
LMF United1
Miss Match3
7:30PM Court 3 & 4
0-18- The Dream1
Pat Xerri4
8:00PM Court 1 & 2
Da Boys0
The Taj0
8:00PM Court 3 & 4
6 Großkreutz's1
Green Machine0
8:30PM Court 1 & 2
Wombats4
Campion Knights1
Friday 02 Oct 2015
7:00PMCourt 1 & 2
Dirty Mike and the Boys
0 - 1
Campion Knights
7:30PMCourt 1 & 2
6 Großkreutz's
2 - 3
The Taj
7:30PMCourt 3 & 4
Wombats
3 - 1
Green Machine
8:00PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
1 - 2
LMF United
8:00PMCourt 3 & 4
Da Boys
3 - 1
Hakuna Juan Mata
8:30PMCourt 1 & 2
Pat Xerri
3 - 0
Hammers United
8:30PMCourt 3 & 4
Man City Blue
1 - 5
Miss Match
Friday 02 October 2015
7:00PM Court 1 & 2
Dirty Mike and the Boys0
Campion Knights1
7:30PM Court 1 & 2
6 Großkreutz's2
The Taj3
7:30PM Court 3 & 4
Wombats3
Green Machine1
8:00PM Court 1 & 2
0-18- The Dream1
LMF United2
8:00PM Court 3 & 4
Da Boys3
Hakuna Juan Mata1
8:30PM Court 1 & 2
Pat Xerri3
Hammers United0
8:30PM Court 3 & 4
Man City Blue1
Miss Match5
Friday 09 Oct 2015
7:30PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
0 - 1
The Taj
8:00PMCourt 1 & 2
Hakuna Juan Mata
3 - 2
Hammers United
8:00PMCourt 3 & 4
Dirty Mike and the Boys
2 - 2
Abis
8:30PMCourt 1 & 2
Da Boys
1 - 1
LMF United
8:30PMCourt 3 & 4
Pat Xerri
3 - 1
Miss Match
9:00PMCourt 1 & 2
Wombats
3 - 2
Believers
9:00PMCourt 3 & 4
Green Machine
1 - 2
Campion Knights
Friday 09 October 2015
7:30PM Court 1 & 2
0-18- The Dream0
The Taj1
8:00PM Court 1 & 2
Hakuna Juan Mata3
Hammers United2
8:00PM Court 3 & 4
Dirty Mike and the Boys2
Abis2
8:30PM Court 1 & 2
Da Boys1
LMF United1
8:30PM Court 3 & 4
Pat Xerri3
Miss Match1
9:00PM Court 1 & 2
Wombats3
Believers2
9:00PM Court 3 & 4
Green Machine1
Campion Knights2
Friday 16 Oct 2015
7:00PMCourt 3 & 4
0-18- The Dream
1 - 1
Campion Knights
7:30PMCourt 1 & 2
Dirty Mike and the Boys
1 - 4
Hakuna Juan Mata
7:30PMCourt 3 & 4
Miss Match
0 - 1
6 Großkreutz's
8:00PMCourt 1 & 2
LMF United
2 - 6
Hammers United
8:00PMCourt 3 & 4
Abis
1 - 0
The Taj
8:30PMCourt 1 & 2
Green Machine
3 - 1
Da Boys
Friday 16 October 2015
7:00PM Court 3 & 4
0-18- The Dream1
Campion Knights1
7:30PM Court 1 & 2
Dirty Mike and the Boys1
Hakuna Juan Mata4
7:30PM Court 3 & 4
Miss Match0
6 Großkreutz's1
8:00PM Court 1 & 2
LMF United2
Hammers United6
8:00PM Court 3 & 4
Abis1
The Taj0
8:30PM Court 1 & 2
Green Machine3
Da Boys1
Friday 23 Oct 2015
7:00PMCourt 3 & 4
The Taj
7 - 2
Hakuna Juan Mata
7:30PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
3 - 0
Dirty Mike and the Boys
7:30PMCourt 3 & 4
6 Großkreutz's
2 - 6
Campion Knights
8:00PMCourt 1 & 2
Pat Xerri
3 - 2
LMF United
8:00PMCourt 3 & 4
Green Machine
3 - 0
Hammers United
8:30PMCourt 1 & 2
Da Boys
1 - 4
Wombats
8:30PMCourt 3 & 4
Believers
1 - 2
Miss Match
Friday 23 October 2015
7:00PM Court 3 & 4
The Taj7
Hakuna Juan Mata2
7:30PM Court 1 & 2
0-18- The Dream3
Dirty Mike and the Boys0
7:30PM Court 3 & 4
6 Großkreutz's2
Campion Knights6
8:00PM Court 1 & 2
Pat Xerri3
LMF United2
8:00PM Court 3 & 4
Green Machine3
Hammers United0
8:30PM Court 1 & 2
Da Boys1
Wombats4
8:30PM Court 3 & 4
Believers1
Miss Match2
Friday 30 Oct 2015
7:30PMCourt 1 & 2
Miss Match
1 - 2
The Taj
7:30PMCourt 3 & 4
0-18- The Dream
0 - 2
LMF United
8:00PMCourt 1 & 2
Wombats
1 - 5
Hakuna Juan Mata
8:00PMCourt 3 & 4
6 Großkreutz's
1 - 3
Da Boys
8:30PMCourt 1 & 2
Green Machine
3 - 1
Believers
8:30PMCourt 3 & 4
Campion Knights
3 - 4
Pat Xerri
Friday 30 October 2015
7:30PM Court 1 & 2
Miss Match1
The Taj2
7:30PM Court 3 & 4
0-18- The Dream0
LMF United2
8:00PM Court 1 & 2
Wombats1
Hakuna Juan Mata5
8:00PM Court 3 & 4
6 Großkreutz's1
Da Boys3
8:30PM Court 1 & 2
Green Machine3
Believers1
8:30PM Court 3 & 4
Campion Knights3
Pat Xerri4
Friday 06 Nov 2015
7:30PMCourt 1 & 2
Believers
0 - 0
LMF United
7:30PMCourt 3 & 4
0-18- The Dream
1 - 6
Green Machine
8:00PMCourt 1 & 2
Da Boys
1 - 0
Miss Match
8:00PMCourt 3 & 4
Pat Xerri
2 - 4
The Taj
8:30PMCourt 1 & 2
Wombats
5 - 1
6 Großkreutz's
8:30PMCourt 3 & 4
Hakuna Juan Mata
4 - 5
Campion Knights
Friday 06 November 2015
7:30PM Court 1 & 2
Believers0
LMF United0
7:30PM Court 3 & 4
0-18- The Dream1
Green Machine6
8:00PM Court 1 & 2
Da Boys1
Miss Match0
8:00PM Court 3 & 4
Pat Xerri2
The Taj4
8:30PM Court 1 & 2
Wombats5
6 Großkreutz's1
8:30PM Court 3 & 4
Hakuna Juan Mata4
Campion Knights5
Friday 13 Nov 2015
7:00PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
1 - 3
Da Boys
7:00PMCourt 3 & 4
Wombats
0 - 7
Miss Match
7:30PMCourt 1 & 2
Pat Xerri
1 - 1
Hakuna Juan Mata
7:30PMCourt 3 & 4
Campion Knights
2 - 7
LMF United
8:00PMCourt 1 & 2
The Taj
3 - 2
Green Machine
8:30PMCourt 1 & 2
Believers
1 - 1
6 Großkreutz's
Friday 13 November 2015
7:00PM Court 1 & 2
0-18- The Dream1
Da Boys3
7:00PM Court 3 & 4
Wombats0
Miss Match7
7:30PM Court 1 & 2
Pat Xerri1
Hakuna Juan Mata1
7:30PM Court 3 & 4
Campion Knights2
LMF United7
8:00PM Court 1 & 2
The Taj3
Green Machine2
8:30PM Court 1 & 2
Believers1
6 Großkreutz's1
Friday 20 Nov 2015
8:00PMCourt 1 & 2
0-18- The Dream
1 - 1
Abis
8:00PMCourt 3 & 4
Da Boys
0 - 3
The Taj
8:30PMCourt 1 & 2
6 Großkreutz's
1 - 1
Green Machine
9:00PMCourt 1 & 2
Believers
0 - 2
Campion Knights
Friday 20 November 2015
8:00PM Court 1 & 2
0-18- The Dream1
Abis1
8:00PM Court 3 & 4
Da Boys0
The Taj3
8:30PM Court 1 & 2
6 Großkreutz's1
Green Machine1
9:00PM Court 1 & 2
Believers0
Campion Knights2
Friday 27 Nov 2015
7:30PMCourt 1 & 2
Green Machine
3 - 0
Hakuna Juan Mata
7:35PMCourt 3 & 4
Wombats
1 - 1
0-18- The Dream
8:00PMCourt 1 & 2
LMF United
1 - 1
Miss Match
8:05PMCourt 3 & 4
Campion Knights
1 - 8
Da Boys
8:30PMCourt 1 & 2
Believers
1 - 1
Pat Xerri
8:35PMCourt 3 & 4
The Taj
3 - 3
6 Großkreutz's
Friday 27 November 2015
7:30PM Court 1 & 2
Green Machine3
Hakuna Juan Mata0
7:35PM Court 3 & 4
Wombats1
0-18- The Dream1
8:00PM Court 1 & 2
LMF United1
Miss Match1
8:05PM Court 3 & 4
Campion Knights1
Da Boys8
8:30PM Court 1 & 2
Believers1
Pat Xerri1
8:35PM Court 3 & 4
The Taj3
6 Großkreutz's3